Monitorurzedowy.pl – urzędy syndycy i komornicy

Monitorurzedowy.pl to portal internetowy do publikacji ogłoszeń z całej Polski. Na stronach serwisu znajdziemy ogłoszenia przetargowe, licytacje, konkursy, zaproszenia do składania ofert w związku ze sprzedażą nieruchomości oraz majątku ruchomego.

Monitorurzedowy.pl – urzędy syndycy i komornicy

Co wyróżnia Monitor Urzędowy?

Ogłoszenia, które są tu zamieszczane pochodzą z wielu źródeł. Znaczna ich część publikowana jest przez polskie urzędy wszystkich szczebli, syndyków, komorników oraz przedsiębiorstwa komunalne i korporacje. Pozostała część to oferty prywatne i zamówienia publiczne.

Portal monitorurzedowy.pl, zawiera tysiące najnowszych ogłoszeń, zbieranych z całej Polski. To unikatowy zestaw informacji, niespotykany w innych miejscach. Skarbnica oferowanych nieruchomości, często po obniżonych cenach.

Ogłoszenia zamówione na maila

Ogłoszenia na Monitorze są bardzo urozmaicone, ponieważ pochodzą z wielu różnych źródeł. Liczba zamieszczanych ogłoszeń jest imponująca, dzięki czemu mamy szeroką gamę ofert. Jeśli poszukujemy nieruchomości dla własnej firmy, mieszkania po przecenie lub gruntu inwestycyjnego, to znajdziemy codziennie na portalu wiele takich propozycji. Tysiące ogłoszeń, to tysiące możliwości!

Przy tak dużej ilości informacji i ogłoszeń problemem może być czas przeznaczony na ich przeglądanie. Z myślą o osobach, które śledzą na co dzień ogłoszenia pochodzące z urzędów, od syndyków lub komorników, stworzyliśmy narzędzie do „subskrypcji ogłoszeń na twojego maila”. Wystarczy na głównej stronie wybrać : „Zamów informacje o ogłoszeniach”, a w formularzu wybrać zakres potrzeb, podać swojego maila i opłacić usługę za pomocą bezpiecznych płatności przelewy24.

Otrzymasz na swojego maila wiadomość z listą linków do ogłoszeń, które spełniają twoje oczekiwania. To bardzo wygodna forma zbierania informacji o ciekawych ofertach. Dzięki temu nie przegapisz żadnej okazji na rynku.

A może masz nieruchomość na sprzedaż?

Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą, a masz na sprzedaż nieruchomość, to zachęcamy do publikacji oferty w portalu monitorurzedowy.pl. To unikatowy serwis branżowy, kierowany do klientów poszukujących ciekawych nieruchomości na rynku. Tutaj również znajdziemy inwestorów poszukujących nieruchomości na potrzeby swoich firm.

Dodanie ogłoszenia jest proste, zajmuje zaledwie kilka minut. Warto wcześniej przygotować sobie treść ogłoszenia oraz kilka dobrych zdjęć. To bardzo przyspieszy proces dodawania oferty.

Jeśli pierwszy raz będziesz dodawał/a ogłoszenie, to warto rozważyć, czy nie dodać przy tej okazji wizytówki swojej firmy. Będziesz do tego potrzebować logo lub zdjęcie oraz opis i dane kontaktowe.

Jest wiele rozwiązań na rynku ale tylko jeden – monitorurzedowy.pl

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *