USA: Ukradła tożsamość 88-latki z Alzheimerem. Wzięła kredyt na operacje plastyczne


Pielęgniarka z Florydy wykorzystała chorobę swojej 88-letniej pacjentki i używając jej danych, zamówiła kartę kredytową. Pieniądze wykorzystała na serię zabiegów plastycznych. Łącznie wydała ponad 7 tys. dolarów.

31-letnia Tiffany Acuna pracowała jako dyplomowana pielęgniarka w domu opieki. Kobieta użyła danych swojej 88-letniej pacjentki, zamówiła kartę kredytową, a pieniądze wydała na operacje plastyczne. 

 

ZOBACZ: USA: Dramatyczny finał wyzwania na TikToku. 16-latek ma poparzone niemal 80 proc. ciała

 

Policję zaalarmował mąż chorej staruszki po tym, jak do domu przyszło wezwanie do spłacenie karty kredytowej. W sumie rachunek został obciążony na ponad 7 tys. dolarów. Mężczyzna poinformował śledczych, że żona nie wnioskowała o wydanie karty. 

 

Ukradła tożsamość 88-latki. Twierdzi, że miała zgodę

Śledczy skontaktowali się z pielęgniarką, jednak ta zaprzeczyła, jakoby miała wykorzystać dane swojej pacjentki. Stwierdziła również, że nigdy nie poddała się zabiegom medycyny estetycznej. Później jednak skontaktowała się z mężem 88-latki, w celu ustalenia warunków spłaty.

 

Gdy zjawiła się na miejscu, została zatrzymana przez policję. Kobieta miała przy sobie w kopercie 1,5 tys. dolarów oraz umowę kredytową, z danymi staruszki. Podczas zatrzymania stwierdziła, że 88-latka wyraziła zgodę na użycie jej tożsamości, aby zdobyć środki na operację plastyczną. 

 

ZOBACZ: USA: Akcja strażaków zakończyła się bójką. Nagranie trafiło do sieci

 

Acuna została oskarżona o kradzież i oszustwo z wykorzystaniem tożsamości bez zgody ofiary. Została zwolniona z aresztu po wpłaceniu 10 tys. dolarów kaucji. Pielęgniarka została zawieszona w obowiązkach przez swojego pracodawcę. 

dsk/wka/Polsatnews.pl

Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!You may also like...

Arterier kan ordinere medicin, der hj?lper dig med at styre rejsningen til cialis over t?lleren opna et erektionsfirma, herunder medicin eller bidrage til at abne ordentligt og tillade

1 Response

  1. Prof. Milford Dare pisze:

    Et quia magni et laborum nisi voluptatum. Ut quas saepe rerum omnis suscipit. Et atque et necessitatibus fugiat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *